Ostmine

Tellimusi saate vormistada meie veebilehel nädalaringselt (ööpäev läbi) või esitades
e-mailile:info@koduvalve.eu
 

Tellimuse alusel vormistatakse tellimiskinnitus, mis saadetakse Teie e-postkasti. 

MAKSEVIISID
- pangaülekandega tellimuse eest tuleb tasuda teie e-posti aadressile laekunud tellimuskinnituses näidatud pangakontole. Kõikide toodete hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

TELLIMUSE KOHALE TOIMETAMINE
Üldjuhul saadame tellimuse arve laekumisele järgneva tööpäeva jooksul, kui kaup on laos olemas. Kui kaup on tellimisel siis teatame kauba lattu jõudmisest ja lepime kokku kohale toimetamise. 
Kohaletoimetamine toimub üldjuhul Omniva või SmartPost teenuseid kasutades. Saatmiskulud maksab kauba saaja. Kokkuleppel võib kasutada ka teisi Eestis toimivaid kaubaveo teenuseid. 

 

SmartPOST
Kaup jõuab üldjuhul Teie poolt valitud pakiautomaati saatmisele järgneval tööpäeval (välja arvatud saared). Lisa informatisooni lahtrisse kirjutada Teile sobiva pakiautomaadi nimi.
Pakiautomaatide asukohad http://uus.smartpost.ee/pakiautomaatide-asukohad


OMNIVA TEENUSED

Omniva pakiautomaat -  kaup jõuab üldjuhul Teie poolt valitud pakiautomaati saatmisele järgneval tööpäeval.  Lisa informatisooni lahtrisse kirjutada Teile sobiva pakiautomaadi nimi. Pakiautomaatide nimekiri  https://www.omniva.ee/era/kaart

Omniva postkonotor - tellimus jõuab postkontorisse ülejärgmisel tööpäeval.  Postisaadetise saabumise teade edastatakse Teie postkasti hiljemalt järgmisel tööpäeval. Postkontorite asukohad ja lahtiolekuajad https://www.omniva.ee/era/kaart

Omniva kuller - kuller toob kauba tellimuses sisestatud aadressile saatmisele järgneval tööpäeval.


GARANTII
Garantii katab toote parandamise või defektse toote asendamise. Garantii ei laiene tõrgetele või vigastustele, mis on põhjustatud toote muutmisest, lõhkumisest või valest kasutamisest. Kasutaja peab jälgima kasutusjuhendi nõudmisi, vastasel korral muutub garantii kehtetuks.

TOOTE TAGASTAMINE
Kui e-poest tellitud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, siis on tarbijal võimalus 14 päeva jooksul toode tagastada või välja vahetada muu olemasoleva vastu. Raha kanname tagastatud toote eest tagasi Teie arveldusarvele esimesel võimalusel kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates kauba tagastamisest. Tagastatavad tooted peavad olema kinnistes originaalpakendites ja neid ei tohi olla kasutatud. Kui tagastatavat toodet on kasutatud või on pakend rikutud on Sama Oü`l õigus vähendada kauba hinda vastavalt eseme kulumise astmele või loobuda eseme tagasi võtmisest. Klient kannab kõik kulutused seoses toote saatmise ja tagastamisega.